İçeriğe geç

Kendine Müzisyen Yayınlara Ne Zaman Başladı?

Son zamanların en popüler uygulamalarında yer alan Twitch uygulamasında yayınlanan kendine müzisyen ne zaman başladı? Çok merak edilmektedir.

Kendine müzisyen ne zaman başladı? Herkes tarafından merak edilen bir konu olmaktadır. Kemal Can Parlak yani kendine müzisyen Türkiye’nin ünlü yayıncılar arasında yer alan Jahrein’in vermiş olduğu büyük destek ile herkesin ilgi odağı olmaya başlamıştır. Ancak Twitch uygulamasında olan en büyük çıkışını ise BlinD uygulamasını kullanması ile yapmaktadır. BlinD uygulamasıyla çok keyifli ve çok eğlenceli sohbetler yaparak ve çok büyük bir izleyici kitlesine kavuşmuştur.

Kendine Müzisyen Yayınlara Ne Zaman Başladı?

Kendine Müzisyen Babası

Aynı zaman da Kemal Can Parlak bazı yapmış olduğu yayınlar da ise babası olan Mehmet Parlak’a yer vererek gerçekleştirmiştir. Bundan dolayı da yapmış olduğu yayınlara çok daha fazla renk katmış ve çok başarılı olmuştur. Ve Twitch kitlesi Mehmet Parlak’a kendine baba lakabını takmaktadır. Kendine müzisyen babası lakabını da babasından dolayı takmıştır. Kendine müzisyen ve JtgTV HOG; Kemal Can Parlak Twitch üzerinden yayın yapmakta olan bu TV de yalnızca yayıncılardan meydana gelen bir yarışmaya katılmıştır. Bu yayınlanan yarışmada ise kendisine Rakun lakabı verilmiştir. Çok popüler ve başarılı yayıncıların katıldığı yarışmanın sonunda galip gelen Ferit Karakaya  ( wtcN ) olmuştur. Kemal Can Parlak her zaman yaptığı yayınlar ve sohbetler ile herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir