İçeriğe geç

Kendine Müzisyen Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

Son yıllar da twitch de çok ünlü olan kendine müzisyen lakabı veren Kemal Can Parlak kaç yaşında herkes tarafından araştırma konusu olmaktadır.

Kendine müzisyen kaç yaşında?

Kemal Can Parlak Twitch uygulamasında yapmış olduğu eğlenceli ve keyifli yayınlar ile çok bir izleyici kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Kemal Can Parlak yani Kendine Müzisyen; 15 – 05 – 1995 senesinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Şu an ise İstanbul’da ikametgah etmektedir. Son zamanlar da Twitch Türkiye’nin en popüler ve çok yükselen yayıncılarından biri olmayı başarmıştır. Kendine Müzisyen diyen Kemal Can parlak; okul yıllarında ise çok yaramaz ve haylazlık yapmıştır. Öyle haylaz ve yaramazmış ki lise zamanında seksen altı günlük devamsızlık yapmış ve yapılmaması gereken şeyler adı bulunan listenin altına imza atmış bulunmaktadır.

Kendine Müzisyen Gerçek Adı Nedir?

Kendine müzisyen gerçek adı yukarıda da bahsettiğim gibi Kemal Can Parlak olmaktadır. Kemal Can Parlak, üniversite de ses mühendisliği okumuştur. Kemal Can Parlak üniversite döneminden önce ise bir müzik grubu ile şarkılar söylemiş ve Kendine Müzisyen demiştir. Üniversitenin son zamanlarında ise You Tube üzerinden yapmış olduğu coverları yayınlamıştır. Sonra ise Twitch uygulamasına adım atarak canlı yayınlar yapmaya başlamıştır. Ülkemizin en popüler yayıncılarından bir tanesi olan Jahrein’in yardımı ile yayın severlerin hemen ilgi odağı olmayı başarmış olmaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir