İçeriğe geç

Hangi Müzik Aleti Kullanıyor ve Çalabiliyor?

Kemal Can Parlak Hangi Müzik Aleti Kullanıyor?

Türkiye’de son yıllarda  çok popüler olan Twitch uygulamasında Kemal Can Parlak bazen gitar çalarak şarkı söylemektedir.

Kemal Can Parlak ( kendine müzisyen ) canlı yayın uygulamalarında twitch uygulamasında yapmış olduğu paylaşımlar da bazen gitar eşliğinde şarkılar söylemektedir. Kemal Can Parlak hakkında pek çok merak edilen konu olmaktadır. En başta ise kendine müzisyen nereli? Sorusu  gelmektedir. Kendine  müzisyen Mersin’lidir. Ama şuan İstanbul da ikametgah etmektedir. Kendine müzisyen hakkında en çok merak edilen lerden bir tanesi ise kendine müzisyen yaşıdır. Kendine müzisyenin yaşı yirmi altıdır. Çok başarılı olan kendine müzisyen her zaman çok kaliteli paylaşım ve yayınlar yapmaktadır.

Kendine Müzisyen Nerede Doğmuştur?

Kendine müzisyen Mersin ilimiz de 1995 senesinin Mayıs ayının 15’inde doğmuştur. Mersinli olan kendine müzisyen İstanbul da yaşamaya devam ediyor. Kendine müzisyen babası Mehmet Parlak, annesi de Gülay Parlak olmaktadır.  Kendine müzisyen yapmış olduğu yayın ve paylaşımların başarılı olduğundan dolayı abone sayısı da her geçen gün artmaktadır. Özellikle de Twitch kanalında yirmi bir milyondan fazla izlenme rekoru ve sekiz yüz doksan yedi binden fazla da takipçisi bulunmakatdır. Yayınladığı videolar çok dikkat çekmektedir. Kemal Can Parlak yani kendine müzisyen twitter hesabında da çok beğeni almaktadır. Kemal Can Parlak  yani kendine müzisyen Boğa burcu olmaktadır.

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir